ŠKOLSKO PRVENSTVO SRBIJE U ORIJENTIRINGU

U petak, 10. maja na Košutnjaku održano je Školsko prvenstvo Srbije u orijentiringu na kome je učestovovalo 150 učenika – takmičara iz cele Srbije, među njima i pet učenika naše škole.

Bez obzira što im je ovo bilo prvo zvanično takmičenje, svi su uspešno završili trku i ostvarili zapažene rezultate.

Denis Hadžić, učenik 5/4, osvojio 5. mesto u, dok je Bogdan Stanković, učenik 5/4, osvojio 19. mesto konkurenciji 26 takmičara u kategoriji dečaka 5-6 razred.

Nađa Labus, učenica 5/4, osvojila 5. mesto, a Jana Radmilović, učenica 5/4, osvojila 15. mesto u konkurenciji 26 takmičara u kategoriji devojčica 5-6 razred.

Dušan Petković, učenik 6/4, osvojio je 9. mesto u konkurenciji 28 takmičara u kategoriji dečaka 7-8 razred.

Pored  dobrih rezultate učenike naše škole krasilo je međusobno bodrenje i druženje sa učenicima iz drugih škola.

Stevan Roksandić, nastavnik geografije