Општинско такмичење-Књижевна олимпијада

7.РАЗРЕД КАТАРИНА ВУКАШИНОВИЋ 7/4-3.МЕСТО МАЈА ЉУБИЧИЋ-3.МЕСТО 7/4-3.МЕСТО 8.РАЗРЕД АНА ЛАЗОВИЋ-2.МЕСТО ВАЛЕНТИНА МЕДИЋ-2.МЕСТО САРА КЕЖМАН-3.МЕСТО СВИ УЧЕНИЦИ СУ СЕ ПЛАСИРАЛИ НА ГРАДСКО ТАКМИЧЕЊЕ. ЧЕСТИТАМО!

» Опширније

Општинско такмичење из хемије

На општинском такмичењу из хемије наши ученици су постигли одличне резултате. 7.разред Лана Стаменковић 7/ 2-1.награда-пласман на градско такмичење Јована Иванковић 7/ 2-2.награда пласман на градско такмичење Дуња Мунишић 7/3-3.награда пласман на градско такмичење 8.разред Андрија Илић 8/4-1.награда- пласман на градско такмичење Ана Јаковљевић 8/4-1.награда Павле Јовановић 8/1-2.награда

» Опширније

Општинско такмичење из физике

На општинском такмичењу из физике ученици наше школе су остварили одличне резултате: 6. разред Денис Хаџић 2. место Павле Божовић 2. место Маја Арсић 2. место Никола Стојановић 3. место Никола Зец 3. место Јана Радосављевић – похвала 7. разред Јована Иванковић 1. место Лана Стаменковић 2. место Маја Љубичић 2. место Дуња Мунишић – похвала Катарина Вукашиновић – похвала […]

» Опширније

Општинско такмичење из информатике

На општинском такмичењу из информатике наши ученици су постигли одличне резултате: Тадија Симић 8/2-        1.место Лука Павловић 8/3-      1.место Данило Петровић 5/4-  3.место Павле Јовановић 8/1-   похвала Честитамо свим ученицима и њиховом наставнику !    

» Опширније

Општинско такмичење у одбојци

Ученице 8.разреда : Уна Милијић, Андреа Арсић, Љубица Зечевић, Тара Рајковић, Јана Савић, Тијана Ћурчић и Теодора Срдић освојиле су 2.место на општинском такмичењу у одбојици захваљујући одличној игри у све четири утакмице. Забележиле су победе над ОШ „ Деспот Стефан Лазаревић“, ОШ „ Павле Савић“, ОШ „ Јелена Ћетковић“, а изгубиле су финалну утакмицу од ученица ОШ „ Вељко […]

» Опширније

Општинско такмичење из математике

На општинском такмичењу из математике наши ученици су остварили следеће резултате: Трећи разред: Павле Мандић        2. место Елена Чикарић      3. место Искра Дрекаловић 3. место Четврти разред: Андреа Мировић   2. место   –  пласман на окружно такмичење Пети разред: Богдан Кокановић 1. место – пласман на окружно такмичење Шести разред: Никола Стојановић 2. место – пласман […]

» Опширније

Општинско такмичење соло певача

На општинском такмичењу „Златна сирена“ наши ученици су постигли изузетне резултате: Лука Павловић-8/3- 1.место у соло певању Лука Павловић 8/3 и Тадија Симић 8/2- 1. место у дуету Тадија Симић 8/2-   2.место у соло певању Ленка Дедијер 6/4, Бојана Карапанџић 7/4, Маја Арсић 6/4, Николина Илић 7/1 и Нина Радивојевић 7/4-    3.место у соло певању Честитамо свим ученицима са […]

» Опширније