ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ИСТОРИЈЕ

На окружном такмичењу из историје које је одржано овог викенда у ОШ „ Борислав Пекић“ наши ученици остварили су изузтне резултате: Михајло Тричковић 5/3 –прво место Богдан Марковић 8/3-треће место и пласман на Републичко такмичење Честитамо!

» Опширније

ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ БИОЛОГИЈЕ

На окружном такмичењу из биологије наши ученици остварили су одличне резултате: Мила Кокановић-5/3-1.место Андреа Лазић-5/2-2.место Алекса Цвијан 6/4-2.место Катарина Тодосијевић-6/2-2.место Тамара Хасковић-7/3-2.место Тијана Тановић-7/3-2.место Михајло Тричковић-5/3-3.место Наталија Букумировић6/1-3.место Честитамо!

» Опширније

КОНАЧНА РАНГ ЛИСТА – ОКРУЖНО/ГРАДСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ БИОЛОГИЈЕ ЗА ОСНОВНЕ ШКОЛЕ – 8. Разред

 09.04.2016.   Ред бр.   Презиме и име ученика   Разред   Основна школа   Општина /место     Презиме и име наставника   Број бод.   1. Станишић Милица     осми ,,Марија Бурсаћ“ Звездара Иконов Александра 96   2. Ђурђевић Алекса     осми ,,Павле Савић“ Звездара Даниловић Ирена 92 3. Живковић Јована     осми ,,Марија Бурсаћ“ […]

» Опширније

КОНАЧНА РАНГ ЛИСТА – ОКРУЖНО/ГРАДСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ БИОЛОГИЈЕ ЗА ОСНОВНЕ ШКОЛЕ – 7. Разред

09.04.2016.     Ред бр.   Презиме и име ученика   Разред   Основна школа   Општина /место     Презиме и име наставника   Број бод.   1. Шимурина Марина     седми ,,Ћирило и Методије“ Звездара Пајдић Александра 98   2.   Даниловић Александар   седми ,,Павле Савић“ Звездара Стефановић Јелена 98 3.     Дамњановић Ана   […]

» Опширније

КОНАЧНА РАНГ ЛИСТА – ОКРУЖНО/ГРАДСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ БИОЛОГИЈЕ ЗА ОСНОВНЕ ШКОЛЕ – 6. Разред

09.04.2016.    Ред бр.   Презиме и име ученика   Разред   Основна школа   Општина /место     Презиме и име наставника   Број бод.   1. Савић Ирена     шести ,,Павле Савић“ Звездара Даниловић Ирена 98 2.     Димитријевић Јелена   шести ,,Ћирило и Метохије“ Звездара Прокић Нада 95   3.   Станисављевић Исидора шести ,,Ћирило […]

» Опширније

КОНАЧНА РАНГ ЛИСТА – ОКРУЖНО/ГРАДСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ БИОЛОГИЈЕ ЗА ОСНОВНЕ ШКОЛЕ – 5. Разред

09.04.2016.     Ред бр.   Презиме и име ученика   Разред   Основна школа   Општина /место     Презиме и име наставника   Број бод. 1.     Рацић Никола     пети ,,Павле Савић“ Звездара Стефановић Јелена 92 2. Koкановић Мила     пети ,,Стеван Синђелић“ Звездара Мaтић-Ракић Наташа 92   3.   Шушњар Ивана   пети […]

» Опширније
1 15 16 17 18 19 20