Rasporedi dodatne i dopunske nastave

Mlađi razredi

Ime i prezime Naziv oblika obrazovno-vaspitnog rada Razred i odeljenja Vreme

(dan i čas)

individualni rad-termin(ispitivanje onlajn učenika) IK-termin (dan i čas)
Vesna Mirić Dopunska   36 1/1 Sreda-5.čas Utorak 2.čas
sekcija   36 Četvrtak 5.čas
Marina Maksimović Dopunska  36 1/2 Sreda 5.čas Utorak 1.čas
sekcija      36 Četvrtak 5.čas
Jovana Miljković Dopunska  36 1/3 Utorak 5.čas Utorak 3.čas
sekcija  36 Četvrtak 5.čas
Olivera Lazarević Jovanović Dopunska  36 1/4 Sreda 5.čas Utorak 3. čas
sekcija  36 Četvrtak 5.čas
Biljana Kapeleti Dopunska 36

 

2/1 Četvrtak 5.čas Petak 3.čas
 sekcija  36 Petak 5. čas
Jadranka Danojlić Dopunska  36 2/2 Četvrtak 5.čas Utorak 1.čas
sekcija 36 Petak 5. čas
Tatjana Tripković Dopunska  36 2/3 Četvrtak 5. čas Petak 4.čas
sekcija  36 Petak 5.čas
Jovan Jovanović Dopunska  36 2/4
sekcija  36
Sanja Lončar Dopunska  36 3/1 Četvrtak 5.čas Četvrtak pretčas Sreda 2.čas
dodatna  36 Utorak 5.čas
Sofija Milanović Dopunska  36 3/2 ponedeljak 5.čas Ponedeljak 3.čas
dodatna  36 Utorak 5.čas
Tatjana Lončarević Nitić Dopunska  36 3/3 Utorak 5. čas Ponedeljak 2.čas
dodatna  36 Ponedeljak 5. čas
Aleksandra Goranović Dopunska  36 3/4 Ponedeljak 5.čas Ponedeljak pretčas Ponedeljak 3.čas
dodatna  36 Utorak 5.čas

Ivana Soldo

Dopunska 36 4/1 Utorak 5.čas Četvrtak 4.čas
dodatna  36 Četvrtak 5.čas
Jasmina Radinović Lukić Dopunska  36 4/2 Utorak 5.čas Sreda 3.čas Petak 2.čas
dodatna  36  

 

Četvrtak 5.čas
Slavica Sretić Dopunska  36 4/3 Utorak 5. čas Utorak 4.čas Četvrtak 4.čas
dodatna  36 Četvrtak  5. čas
Gorica Mijailović Dopunska  36 4/4 Utorak 5.čas Četvrtak 2. čas
dodatna  36 Četvrtak 5.čas
Tanja Rebić dopunska 36 Sreda pretčas Petak 3.čas
dodatna  36 Utorak pretčas
sekcija  36 Četvrtak pretčas

Stariji razredi

 

Ime i prezime Nastavni predmet Naziv oblika obrazovno-vaspitnog rada Razred i odeljenja Vreme Individualni rad -termin
Tatjana Banjeglav

 

Srpski jezik Dopunska-36 5/1,7/3,8/3,8/4 sreda, 7.čas ponedeljak 2.čas
Dodatna-36 5/1,7/3,8/3,8/4 četvrtak, 7.čas /
literarna sekcija-36 5,6,7,8 petak,7.čas /
Biljana Pupović

 

 

Srpski jezik Dopunska-18 5/3,7/1 sreda, 0.čas sreda, 1.č.
Jovana Ninčić

 

Srpski jezik Dopunska-18 6/2,6/3,6/4,7/2 petak,7.čas ponedeljak 3.čas
Dodatna-18 6/2,6/3,6/4,7/2 petak,7.čas
Vesna Petrović Zečević

 

Srpski jezik Dodatna-36 5/2,7/4,8/1,8/2 utorak, 7.čas sreda 3.čas
Dopunska-36 5/2,7/4,8/1,8/2 četvrtak,7.čas /
novinarska sekcija-36 5,6,7.i 8. petak,7.čas /
Milena Jekić Srpski jezik Dopunska-18 6/1,5/4 utorak, 7.čas sreda 4.čas
Miloš Nešić Matematika Dodatna-36 5,6,7 ponedeljak,o.č. petak,2.č.
Dopunska-72 5,6,7 utor, četvr.0.č. /
Sekcija-36 5,6,7 petak,0.č. /
Sanja Nikolić Matematika / / / /
Dopunska-36 6,7,8 sreda,0.č. utorak,1.č.
Aleksandra Medić Matematika / / / /
Dopunska-36 5/1/3,6/1,8/2/4 četvrtak,7.č. četvrtak,2.č.
Milica Pantelić Matematika Dopunska-36 6/3,7/3 petak,0.č. četvrtak,4.č

 

.

Dodatna-36 5,6,7 Utorak-0.čas
Saša Šunjevarić Fizika Dodatna-36 6,7,8/3/4 ponedeljak,0.č utorak,3.č.
Dopunska-

72

6,7,8 sreda,0.č.-1 /
Vesna Sretić Biologija Dopunska-36 5,6,7,8 četvrtak, 7.č sreda,4.č.
EKO-sekcija-36 5,6,7,8 petak, 6.č. /
Jelena Nikolić Biologija /
slobodne aktivnosti-72 8 petak, 7.č.

ponedeljak,7.čas

ponedeljak, 5.čas
Vera Ljubisavljević Hemija

 

 

Dodatna-36 7,8 petak,0.č. sreda, 4.čas
Dopunska-36 7,8 četvrtak,0.č.  

 

 

Irena

Milošević Stanković

Engleski jezik sekcija-36 1,2 Četvrtak, 6.čas /
Irena Grbić Engleski jezik Dodatna-36 5.i 8. sreda, 7.čas petak, 3.čas, prepodne
Dopunska-36 5.i 8. četvrtak, 7.čas
Dragana Milenković Engleski jezik Dodatna-36 6.i 7. Ponedeljak,7.č Utorak, 1.čas

 

Dopunska-72 6.i 7.i 4/4 Utorak, 7.čas

Sreda,5.čas

/
Tanja Rebić Engleski jezik Dopunska-72 3,4 Utorak i sreda, pretčas /
Sekcija-36 2,3 četvrtak, pretčas /
Radmila Svitlica Nemački jezik Dodatna-36 8 /1,2,3,4 petak. 7.čas četvrtak, 1.čas
Dopunska-72 5/1,5/2,6/1,6/2,6/4,7/1,7/4,8/3,8/4 ponedeljak, sreda,0.čas
Sandra Knežević Nemački jezik Dopunska-36 5/3,5/4,6/3,7/2,7/3,8/1,8/2 sreda, 0,čas /
Vladan Miljković Istorija Dodatna-36 5,6,7 petak, o.čas utorak, 0.čas
Dopunska-36 5,6,7 sreda,0.čas
Aleksandra Jelić Istorija Dopunska-36 8 Četvrtak, 7.čas Utorak, 7.č
Jovan Dragićević Geografija Dodatna-36 5,6,8 utorak, 0 čas Utorak, 4.čas
Dopunska-36 5,6,8 sreda, 0 čas /
Stevan Roksandić Geografija
slobodne aktivnosti-72 Četvrtak, 0.čas Sreda, 1-5.čas
Natalija Vakanjac Likovna kultura slobodne aktivnosti-72 6. Utorak i četvrtak, 7.čas onlajn
Sekcija-36 Sreda, 7.čas /
Emina Milojević Muzička kultura slobodne aktivnosti-72 7. ponedeljak i sreda, 7.čas Četvrtak, 5.čas
 

 

 

Sekcija-36 5,6,7,8 petak 7.čas /
Stanika Brašnjević TIT Sekcija-36 5,6,7,8 četvrtak, 7.čas Petak, 3.čas
Dodatna-36 5,6,7,8 utorak, 7.čas /
Rada Lakićević Kopanja TIT Sekcija-36 5,6,7,8 četvrtak, 7.čas četvrtak,3.i 4.čas
Dodatna-36 5,6,7,8 utorak, 7.čas /
Dejan Radonjić TIT Sekcija-36 5,6,7,8 Sreda,7.čas Utorak 7,.čas
Dodatna-36 5,6,7,8 Petak, 7.čas /
Kristina Pavlović Fizičko vaspitanje OFA

 

5,6 Poslednji petak u mesecu, 7.i 8.čas Ponedeljak, 1.i 2.čas
Aleksandar Ilić Fizičko vaspitanje Sekcija 1-36

OFA

5,6,7,8

 

5,6

 

 

Poslednji petak u mesecu, 7.i 8.čas

Četvrtak, 5.čas
Ivana Franović Veronauka Sekcija-72 1-8. Ponedeljak, 8.čas /
Stefan Popović Informat. Dodatna-36 5,6,7,8 ponedeljak,7.č. petak, 3.č
fizika Dopunska-36 8 sreda,7.č. /