Raspored individualnih konsultacija

Podela časova i odeljenja  i termini individualnih konsultacija

 

 

    Predmetna nastava

 

Ime i prezime Predmet Odeljenja Termin IK Vreme
Jelena Nikolić Srpski jezik 5/3,4 ,6-2, ponedeljak 4. čas
Biljana Pupović, 8/1 Srpski jezik 6-1,8-1 sreda 2. čas
Tatjana Banjeglav, 7/3 Srpski jezik 5-2,6-3,7-3,7-4 sreda 4.čas
Vesna Petrović Zečević 7/1 Srpski jezik 7-1,2; 8-2,3,4 četvrtak 3.čas
Jovana Tatić 5/1 Srpski jezik 5-1,6-4 utorak 5.čas
Dragana Tijanić Borić Engleski jezik 4-1,2,3,4, 5-1, 8-1,2,3,4 utorak 4.čas
Irena Grbić,7/2 Engleski jezik 1-2.4,2-1,4, 3-2,4, 7-1,2,3,4 sreda 6.čas
Dragana Milenković Engleski jezik 1-1,2-2,3,5-2,3,4,6-1,2,3,4 četvrtak 2.čas
  Tanja Rebić Engleski jezik 1-3,3-1,3    sreda     2.čas
Natalija Vakanjac Likovna kultura 5-1,2,3,4,6-1,2,3,4,7-1,2,3,4,8-1,2,3,4 petak 4. čas
Emina Milojević Muzička kultura 5-1,2,3,4,6-1,2,3,4,7-1,2,3,4,8-1,2,3,4 sreda 4. čas
Vladan Miljković 5/4 Istorija 5,1,2,3,4;6-1,2,3,4;8-1,2,3,4 četvrtak 4. čas
    Aleksandra

Jelić

Istorija 7-1,2,3,4;    utorak       2.čas
Jovan Dragićević

5/3

Geografija 5/1,2,3,4;   7/1,2,3,4;   8/1,2,3,4 ponedeljak 6. čas
Stevan Roksandić

6/4

Geografija 6-1,2,3,4 utorak 1.čas
Saša Šunjevarić Fizika 6-1,2,3,4;7-3,4;8-1,2,3,4 četvrtak 4. čas
Ognjen Ninčić

8/3

Matematika 5-4,6-1,8-1,8-3,8-4 petak 3. čas
Sanja Nikolić

5/1

Matematika 5-2,6-2,6-4,7-1,7-4 sreda 4. čas
Aleksandra Medić 7/4 Matematika 5-1;7-2,4;8-2 četvrtak 3.čas
Milica Pantelić Matematika 5/3; 6/3 petak 2.čas
Jelka Vujić Biologija  5-1,2,3; 7-1,2,3,4; 8-1,2,3,4 četvrtak 3. čas
Snežana Petrunović Biologija

 

6-2,3;7-1,2,3,4 petak 3. čas
Vera Ljubisavljević Hemija  

7-1,2,3,4;8-1,2,3,4

 

sreda 4. čas
Stanika Brašnjević, 8/4 TIIO 5-1,2,3;6-4;7-2,3,4;8-2,3,4 utorak 3. čas
Rada Lakićević Kopanja 6/3 TIIO 5-3,4;6-3;7-1,2,4;8-1,4 utorak 3. čas
Dejan Radonjić TIIO 5-1,2,3,4;6-1,2;7-1,3;8-1,2,3 ponedeljak 3. čas
Aleksandar Ilić Fizičko 5-3,4;6-3,4;7-3,4;8-3,4

 

utorak 3. čas
Kristina Pavlović 8/2 Fizičko 5-1,2; 6-1,2;7-1,2;8-1,2

 

utorak 3.čas
    Bogdan

Obradović

Izabrani sport 7-3,4; 8-3,4    utorak     3.čas
Radmila Svitlica Nemački jezik 5-1,2,4;6-1,4;8-1,2,3,4 petak 3. čas
Sandra Knežević 6/2 Nemački jezik 5-3; 6-2,3; 7-1,2,3,4 sreda 3.čas
Stefan Popović 6/1 Informatika i računarstvo 5-1,2,3,4;6-1,2,3,4,7-1,2,3,4, 8-1,2,3,4 ponedeljak 3.čas
Ivana Franović Verska nastava 5-1,2,3,4;6-1,2,3,4,7-1,2,3,4, 8-1,2,3,4 sreda 5.čas

 

 

Razredna nastava

 

nastavnici Predmet

 

Odeljenje

 

Termin IK

 

Vreme

 

 

Biljana Kapeleti

razredna nastava 1/1  

četvrtak

3.čas
Jadranka Danojlić razredna nastava 1/2 utorak 3.čas
Tatjana Tripković razredna nastava 1/3 ponedeljak 4.čas
Jovan Jovanović razredna nastava 1/4 petak 3. čas
Maja Radisavljević produženi boravak 1/1 ponedeljak 17:30-18:00
Dragana Jovanović produženi boravak 1/2 utorak 17:30-18:00
Jovana Miljković Produženi boravak 1/3 sreda 17:30-18:00
Dragana Maksimović Produženi boravak 1/4 četvrtak 17:30-18:00
Sanja Lončar razredna nastava 2/1  

prepodnevna smena:

utorak

 

popodnevna

smena: utorak

 

 5.čas

 

 

6.čas

Sofija Milanović razredna nastava 2/2 prepodnevna smena:

petak

 

popodnevna

smena: ponedeljak

3.čas

 

 

6.čas

Tatjana Nitić Lončarević razredna nastava 2/3 prepodnevna smena:

petak

 

popodnevna

smena: četvrtak

 

3.čas

 

2. čas

Aleksandra Goranović razredna nastava 2/4 prepodnevna smena:

petak

 

popodnevna

smena: utorak

 

5.čas

 

6. čas

 

 

Ivana Soldo razredna nastava 3/1 prepodnevna smena:

ponedeljak

 

popodnevna

smena: utorak

 3.čas

 

 

6.čas

Jasmina Radinović Lukić razredna nastava 3/2 prepodnevna smena:

sreda

 

popodnevna

smena: sreda

4.čas

 

 

3.čas

Slavica Sretić razredna nastava 3/3 prepodnevna smena:

sreda

 

popodnevna

smena: sreda

3.čas

 

2.čas

Gorica Mijailović razredna nastava 3/4 prepodnevna smena:

petak

 

popodnevna

smena: petak

2.čas

 

2. čas

Vesna Mirić razredna nastava 4/1 prepodnevna smena:

sreda

 

popodnevna

smena: sreda

2.čas
Marina Maksimović razredna nastava 4/2 prepodnevna smena:

sreda

 

popodnevna

smena: sreda

3. čas
Olivera Stamatović razredna nastava 4/3 prepodnevna smena:

sreda

 

popodnevna

smena: sreda

1.čas
Jasmina Tulović razredna nastava 4/4 prepodnevna smena:

sreda

 

popodnevna

smena: sreda

3. čas