Raspored individualnih konsultacija

Podela časova i odeljenja  i termini individualnih konsultacija

Razredna nastava

Nastavnici

Predmet Odeljenje Termin IK Vreme

Vesna Mirić

razredna nastava 1/1 utorak

2.čas

Marina Maksimović

razredna nastava 1/2 utorak

1. čas

Jovana Miljković

razredna nastava 1/3 utorak 3.čas
Olivera Jovanović Lazarević razredna nastava 1/4 utorak

3. čas

Biljana Kapeleti razredna nastava 2/1

petak

3.čas

Jadranka Danojlić razredna nastava 2/2 utorak

1.čas

Tatjana Tripković

razredna nastava 2/3 petak

4.čas

Jovan Jovanović

razredna nastava 2/4 petak 2. čas

Sanja Lončar

razredna nastava 3/1 sreda

 2.čas

Sofija Milanović razredna nastava 3/2 ponedeljak

3.čas

Tatjana Nitić Lončarević

razredna nastava

3/3

ponedeljak

2. čas

Aleksandra Goranović razredna nastava 3/4 ponedeljak

3.čas

Predmetna nastava

Nastavnik

Predmet Odeljenja Termin IK Vreme
Jovana

Ninčić

Srpski jezik 6/2/3/4,7/2 petak 3. čas
Biljana Pupović

5/3

Srpski jezik 5/3,7/1 petak 3. čas
Tatjana Banjeglav

8/3

Srpski jezik 5/1,7/3,8/3/4 petak 3.čas
Vesna Petrović Zečević

8/1

Srpski jezik 5/2,7/4,8/1/2 četvrtak 4.čas
Milena Jekić

6/1

Srpski jezik 5/4,6/1 ponedeljak 3.čas
Tanja Rebić Engleski jezik 1/3,2/1/2/3/4,3/1/2/3/4,4/1 ponedeljak 7.čas
Irena Grbić

8/2

Engleski jezik 5/1/2/3/4, 8/1/2/3/4,4/2 četvrtak 4.čas
Dragana Milenković Engleski jezik 6/1/2/3/4,7/1/2/3/4,4/4 ponedeljak, 5.čas
  Irena

Stanković

Milošević

Engleski jezik 1/1/2/4,4/3    utorak   5.čas
Natalija Vakanjac Likovna kultura 5,6,7,8 petak 3. čas
Emina Milojević Muzička kultura 5,6,7,8 utorak 4. čas
Vladan Miljković

6/4

Istorija 5,6,7 sreda 4. čas
Aleksandra

Jelić

Istorija 8    utorak    2.čas
Jovan Dragićević

6/3

Geografija 5,6,8 ponedeljak 3. čas
Stevan Roksandić

7/4

Geografija 7 četvrtak 3.čas
Saša Šunjevarić Fizika 6,7,8/3/4 ponedeljak 4. čas
Miloš Nešić Matematika 5/2/4,6/4,7/1 četvrtak 4. čas
Sanja Nikolić

6/2

Matematika 6/2,7/2/4,8/1/3 četvrtak 3. čas
Aleksandra Medić

8/4

Matematika 5/1/36/1,8/2/4 sreda 3.čas
Milica Pantelić Matematika

Informatika

6/3, 7/3

5,6,7

ponedeljak 4.čas
Vesna Sretić

5/2

Biologija 5,8,6/1/2 četvrtak 3. čas
Jelena Nikolić Biologija

 

7.6/3/4 petak 4. čas
Vera Ljubisavljević Hemija  

7,8

 

petak 4.čas
Stanika Brašnjević

5/1

TIT 5/1/2/3,6/1/2/3,7/3/4,8/2/3/4 petak 3. čas
Rada Lakićević Kopanja

7/3

TIT 5/2/4,6/3/4,7/1/2/3,8/1/2/4 četvrtak 4. čas
Dejan Radonjić TIT 5/3/4,6/1/2/3,7/1/2/4,8/1/3 utorak 3. čas
Aleksandar Ilić Fizičko 5/2/3,6/3/4,7/3/4,8/3/4 četvrtak 5. čas
Kristina Pavlović

5/4

Fizičko 5/1/4,6/1/2,7/1/2,8/1/2

 

ponedeljak 3.čas
Milomir

Petrović

OFA 5,6    ponedeljak     4.čas
Radmila Svitlica Nemački jezik 5/1/2,6/1/2/4,7/1/4,8/3/4 sreda 2. čas
Sandra Knežević

7/2

Nemački jezik 5/3/4,6/3,7/2/3,8/1/2 petak 4.čas
Stefan Popović

7/1

Informatika i računarstvo

 

Fizika

5,6,7,8

 

 

8/1/2

ponedeljak 3.čas
Ivana Franović Verska nastava 1,2,3,4,5,6,7,8 četvrtak 5.čas