Распоред индивидуалних консултација

Подела часова и одељења  и термини индивидуалних консултација

 

 

    Предметна настава

 

Име и презиме Предмет Одељења Термин ИК Време
Јелена Николић Српски језик 5/3,4 ,6-2, понедељак 4. час
Биљана Пуповић, 8/1 Српски језик 6-1,8-1 среда 2. час
Татјана Бањеглав, 7/3 Српски језик 5-2,6-3,7-3,7-4 среда 4.час
Весна Петровић Зечевић 7/1 Српски језик 7-1,2; 8-2,3,4 четвртак 3.час
Јована Татић 5/1 Српски језик 5-1,6-4 уторак 5.час
Драгана Тијанић Борић Енглески језик 4-1,2,3,4, 5-1, 8-1,2,3,4 уторак 4.час
Ирена Грбић,7/2 Енглески језик 1-2.4,2-1,4, 3-2,4, 7-1,2,3,4 среда 6.час
Драгана Миленковић Енглески језик 1-1,2-2,3,5-2,3,4,6-1,2,3,4 четвртак 2.час
  Тања Ребић Енглески језик 1-3,3-1,3    среда     2.час
Наталија Вакањац Ликовна култура 5-1,2,3,4,6-1,2,3,4,7-1,2,3,4,8-1,2,3,4 петак 4. час
Емина Милојевић Музичка култура 5-1,2,3,4,6-1,2,3,4,7-1,2,3,4,8-1,2,3,4 среда 4. час
Владан Миљковић 5/4 Историја 5,1,2,3,4;6-1,2,3,4;8-1,2,3,4 четвртак 4. час
    Александра

Јелић

Историја 7-1,2,3,4;    уторак       2.час
Јован Драгићевић

5/3

Географија 5/1,2,3,4;   7/1,2,3,4;   8/1,2,3,4 понедељак 6. час
Стеван Роксандић

6/4

Географија 6-1,2,3,4 уторак 1.час
Саша Шуњеварић Физика 6-1,2,3,4;7-3,4;8-1,2,3,4 четвртак 4. час
Огњен Нинчић

8/3

Математика 5-4,6-1,8-1,8-3,8-4 петак 3. час
Сања Николић

5/1

Математика 5-2,6-2,6-4,7-1,7-4 среда 4. час
Александра Медић 7/4 Математика 5-1;7-2,4;8-2 четвртак 3.час
Милица Пантелић Математика 5/3; 6/3 петак 2.час
Јелка Вујић Биологија  5-1,2,3; 7-1,2,3,4; 8-1,2,3,4 четвртак 3. час
Снежана Петруновић Биологија

 

6-2,3;7-1,2,3,4 петак 3. час
Вера Љубисављевић Хемија  

7-1,2,3,4;8-1,2,3,4

 

среда 4. час
Станика Брашњевић, 8/4 ТИИО 5-1,2,3;6-4;7-2,3,4;8-2,3,4 уторак 3. час
Рада Лакићевић Копања 6/3 ТИИО 5-3,4;6-3;7-1,2,4;8-1,4 уторак 3. час
Дејан Радоњић ТИИО 5-1,2,3,4;6-1,2;7-1,3;8-1,2,3 понедељак 3. час
Александар Илић Физичко 5-3,4;6-3,4;7-3,4;8-3,4

 

уторак 3. час
Кристина Павловић 8/2 Физичко 5-1,2; 6-1,2;7-1,2;8-1,2

 

уторак 3.час
    Богдан

Обрадовић

Изабрани спорт 7-3,4; 8-3,4    уторак     3.час
Радмила Свитлица Немачки језик 5-1,2,4;6-1,4;8-1,2,3,4 петак 3. час
Сандра Кнежевић 6/2 Немачки језик 5-3; 6-2,3; 7-1,2,3,4 среда 3.час
Стефан Поповић 6/1 Информатика и рачунарство 5-1,2,3,4;6-1,2,3,4,7-1,2,3,4, 8-1,2,3,4 понедељак 3.час
Ивана Франовић Верска настава 5-1,2,3,4;6-1,2,3,4,7-1,2,3,4, 8-1,2,3,4 среда 5.час

 

 

Разредна настава

 

наставници Предмет

 

Одељење

 

Термин ИК

 

Време

 

 

Биљана Капелети

разредна настава 1/1  

четвртак

3.час
Јадранка Данојлић разредна настава 1/2 уторак 3.час
Татјана Трипковић разредна настава 1/3 понедељак 4.час
Јован Јовановић разредна настава 1/4 петак 3. час
Маја Радисављевић продужени боравак 1/1 понедељак 17:30-18:00
Драгана Јовановић продужени боравак 1/2 уторак 17:30-18:00
Јована Миљковић Продужени боравак 1/3 среда 17:30-18:00
Драгана Максимовић Продужени боравак 1/4 четвртак 17:30-18:00
Сања Лончар разредна настава 2/1  

преподневна смена:

уторак

 

поподневна

смена: уторак

 

 5.час

 

 

6.час

Софија Милановић разредна настава 2/2 преподневна смена:

петак

 

поподневна

смена: понедељак

3.час

 

 

6.час

Татјана Нитић Лончаревић разредна настава 2/3 преподневна смена:

петак

 

поподневна

смена: четвртак

 

3.час

 

2. час

Александра Горановић разредна настава 2/4 преподневна смена:

петак

 

поподневна

смена: уторак

 

5.час

 

6. час

 

 

Ивана Солдо разредна настава 3/1 преподневна смена:

понедељак

 

поподневна

смена: уторак

 3.час

 

 

6.час

Јасмина Радиновић Лукић разредна настава 3/2 преподневна смена:

среда

 

поподневна

смена: среда

4.час

 

 

3.час

Славица Сретић разредна настава 3/3 преподневна смена:

среда

 

поподневна

смена: среда

3.час

 

2.час

Горица Мијаиловић разредна настава 3/4 преподневна смена:

петак

 

поподневна

смена: петак

2.час

 

2. час

Весна Мирић разредна настава 4/1 преподневна смена:

среда

 

поподневна

смена: среда

2.час
Марина Максимовић разредна настава 4/2 преподневна смена:

среда

 

поподневна

смена: среда

3. час
Оливера Стаматовић разредна настава 4/3 преподневна смена:

среда

 

поподневна

смена: среда

1.час
Јасмина Туловић разредна настава 4/4 преподневна смена:

среда

 

поподневна

смена: среда

3. час