Raspored individualnih konsultacija

Podela časova i odeljenja u starijim razredima i termini individualnih konsultacija

Ime i prezime Predmet Odeljenja Termin IK Vreme
Jovana Kastratović,8-2 Srpski jezik 6-3, 7-2,8-1,2,4 petak 4. čas
Biljana Pupović, 6/1 Srpski jezik 6-1,7-3 ponedeljak 3. čas
Tatjana Banjeglav, 5/3 Srpski jezik 5-3,4; 6-4,7-1 ponedeljak 2.čas
Vesna Petrović Zečević Srpski jezik 5-1,2; 6-2 utorak 6.čas
Ljubica Stojanović Srpski jezik 7-4,8-3 sreda 3.čas
Dragana Tijanić Borić Engleski jezik 6-1,2,3,4; 7-1,2,3;8-2,4 četvrtak 3.čas
Irena Grbić,5/2 Engleski jezik 1-1,2;2-1,2,3,4;5-1,2,3,4 ponedeljak 4.čas
Dragana Milenković Engleski jezik 3-2,3,4;4-1,2,3,4;7-4;8-1,2 četvrtak 4.čas
Natalija Vakanjac

8/1

Likovna kultura 5-1,2,3,4;6-1,2,3,4;7-1,2,3,4;8-1,2,3,4 ponedeljak 4. čas
 

 

Tanja Rebić

Engleski jezik 1-1,3;3-1    sreda     6.čas
Emina Milojević Muzička kultura 5-1,2,3,4;6-1,2,3,4;7-1,2,3,4;8-1,2,3,4

 

sreda 5.čas
Vladan Miljković

8/4

Istorija 6-3,4;7-1,2,3,4;8-1,2,3,4 ponedeljak 4. čas
Radmila Jagličić Istorija 5-1,3

 

petak 6. čas
 

Aleksandra Jelić

Istorija 5-2,4,6-1,2    ponedeljak     3.čas
Jovan Dragićević

7/1

Geografija 5/1,2,3,4;   6/1,2,3,4;   7/1,2 sreda 4. čas
Stevan Roksandić Geografija 5-1,2,3,4;6-1,2 četvrtak 4.čas
Saša Šunjevarić

8/3

Fizika 6-3,4;7-1,2,3,4;8-1,2,3,4 četvrtak 6. čas
Ognjen Ninčić

6/3

Matematika 6-1,2,3,4;8-3 četvrtak 3. čas
Sanja Nikolić

7/4

Matematika 5-3;7-3,4;8-2,4 sreda 4. čas
 

Aleksandra Medić

5/4

Matematika 5-4;7-1,2;8-1 petak 3.čas
 

Julijana Milenković

Matematika 5-1,2 petak 4.čas
Jelka Vujić Biologija  5-1,2,3,4;6-1,4;8-1,2,3,4 utorak 5. čas
Vesna Sretić Biologija

 

6-2,3;7-1,2,3,4 petak 3. čas
Vera Ljubisavljević

7/2

Hemija 7-1,2,3,4;8-1,2,3,4

 

petak 4. čas
Stanika Brašnjević, 6/4 TIIO 5-2,3,4;6-1,2,3,4;7-2,3;8-4 utorak 3. čas
Rada Lakićević Kopanja TIIO 5-1,2,4;6-3,;7-1,2,4;8-1,3,4 sreda 4. čas
Dejan Radonjić TIIO 5-1,3;6-1,2;7-1,3,4;8-1,2,3 četvrtak 4. čas
Aleksandar Ilić Fizičko 5-3,4;6-3,4;7-3,4;8-3,4

 

utorak 3. čas
Izabrani sport 5-3,4; 6-3,7-3

 

Kristina Pavlović

6/2

Fizičko 5-1,2; 6-1,2;7-1,2;8-1,2

 

sreda 3.čas
Izabrani sport 5-1,2; 6-2, 7-1
 

Bogdan

Obradović

Izabrani sport 6-4,8-1,2,3    utorak     3.čas
 

Milan.

Đurašinović

Izabrani sport 6-1,7-2,4;8-4   utorak     3.čas
Radmila Svitlica

7/3

Nemački jezik 6-1,2,3,4;7-2,3,4;8-1,4 utorak 4. čas
Sandra Knežević Nemački jezik 5-1,2,3,4; 7-1; 8-2,3 petak 3.čas
Sandra Milojević

5-1

 

Informatika i računarstvo

5-1,2,3,4;6-1,2,3,4,7-1,2,3,4, 8-1,2,3,4 četvrtak 3.čas
Ivana Franović Verska nastava 5-1,2,3,4;6-1,2,3,4,7-1,2,3,4, 8-1,2,3,4 petak 3.čas, popodne
Dušica Veđić Građansko vaspitanje 5-1,2,3,4;6-1,2,3,4,7-1,2,3,4, 8-1,2,3,4 četvrtak  7.čas