КЊИЖЕВНА ОЛИМПИЈАДА

На општинском такмичењу Књижевна олимпијада наши ученици су постигли одличне резултате: Данка Јакшић 7/3-2.место Катарина Стојковић 7/3-3.место Маја Павловић-8/4-3.место Наталија Букумирић-8/1-3.место Дамјан Пуповић-8/4-3.место Сви ученици  су се пласирали на градско такмичење. Честитамо.

ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ФИЗИКЕ

На окружном такмичењу из физике наши ученици су остварили изузетне резултате: 6.разред Андрија Илић 6/4-2.награда и пласман на Републичко такмичење Тадија Симић 6/2-3.награда Софија Марковић-похвала 7.разред Мила Кокановић-7/3-1.награда и пласман на Републичко такмичење Михајло Тричковић-2.награда и пласман на Републичко такмичење Растко Поповић-3.награда 8.разред Зоран Бојковић-2.награда и пласман на Републичко такмичење Честитамо свим ученицима и њиховом наставнику Саши Шуњеварићу!