Rasporedi dodatne i dopunske nastave

Mlađi razredi

Ime i prezime Nastavni predmet Naziv oblika obrazovno-vaspitnog rada Razred i odeljenja Dan i vreme
Ivana Soldo

 

Srpski jezik Dopunska – 18 1/1 četvrtak  5. čas
Matematika Dopunska – 18 1/1 četvrtak  5. čas
Likovna k. Sekcija – 36 1. i 2. razred petak  5. čas
  Kulturno sportske aktivnosti KSA – 36 1/1 sreda  6. čas
Jasmina Radinović Lukić Srpski jezik Dopunska – 18 1/2 četvrtak  5. čas
Matematika Dopunska – 18 1/2 četvrtak  5. čas
Matematika Sekcija  – 36 1. i 2. razred petak  5. čas
  Kulturno sportske aktivnosti KSA  – 36 1/2 utorak  6. čas
Slavica Sretić

 

Srpski jezik Dopunska- 18 1/3 četvrtak  5. čas

 

Matematika Dopunska – 18 1/3 četvrtak  5. čas

 

Likovna k. Sekcija  – 36 3. i 4. razred petak  5. čas

 

  Kulturno sportske aktivnosti KSA  –  36 1/3 sreda  6. čas
Gorica Mijailović

 

Srpski jezik Dopunska – 18  

1/4

četvrtak  5. čas

 

Matematika Dopunska – 18 1/4 četvrtak  5. čas
Matematika Sekcija  – 36 1. i 2. razred petak  5. čas
Kulturno sportske aktivnosti KSA  –  36  

1/4

utorak  6. čas
Vesna Mirić Srpski jezik Dopunska – 18 2/1 četvrtak  5. čas

 

Matematika Dopunska – 18 2/1 četvrtak  5. čas
Kulturno sportske aktivnosti KSA  – 36 2/1 utorak  5. čas
Marina Maksimović Srpski jezik Dopunska- 18 2/2 petak  5. čas
Matematika Dopunska – 18 2/2 petak  5. čas
Srpski jezik Literarna sekcija  – 36 1. – 4. razred utorak  5. čas
Jovana Miljković Srpski jezik Dopunska – 18 2/3 petak  5. čas
Matematika Dopunska – 18 2/3 petak  5. čas
Kulturno sportske aktivnosti KSA  – 36 2/3 utorak  5. čas
Jasmina Tulović Srpski jezik Dopunska – 18 2/4 petak  5. čas
Matematika Dopunska – 18 2/4 petak  5. čas
Srpski jezik Literarna sekcija  – 36 1.-  4. razred utorak  5. čas
Biljana Kapeleti Srpski jezik Dopunska – 18 3/1 četvrtak  6. čas
Matematika Dopunska – 18 3/1 četvrtak  6. čas
Matematika Dodatna -36 3/1 sreda 5. čas

 

Jadranka Danojlić Srpski jezik Dopunska – 18 3/2 petak  5. čas
Matematika Dopunska – 18 3/2 petak  5. čas
Matematika Dodatna – 36 3/2 četvrtak  5. čas

 

Tatjana Tripković Srpski jezik Dopunska – 18 3/3 četvrtak  6. čas
Matematika Dopunska – 18 3/3 četvrtak  6. čas
Matematika Dodatna – 36 3/3 sreda 5. čas

 

Jovan Jovanović Srpski jezik Dopunska – 18 3/4 četvrtak  5. čas
Matematika Dopunska – 18 3/4 četvrtak  5. čas
Matematika Dodatna – 36 3/4 sreda 5. čas

 

Sanja Lončar Srpski jezik Dopunska – 18 4/1 ponedeljak  5. čas
Matematika Dopunska – 18 4/1 ponedeljak  5. čas
Matematika Dodatna – 36 4/1 četvrtak  5. čas

 

Sofija Milanović Srpski jezik Dopunska – 18 4/2 ponedeljak  5. čas
Matematika Dopunska – 18 4/2 ponedeljak  5. čas
Matematika Dodatna – 36 4/2 utorak  5. čas

 

Tatjana Lončarević Nitić Srpski jezik Dopunska – 18 4/3 ponedeljak  5. čas
Matematika Dopunska – 18 4/3 ponedeljak  5. čas
Matematika Dodatna – 36 4/3 četvrtak  5. čas

 

Aleksandra Goranović Srpski jezik Dopunska – 18 4/4 ponedeljak  5. čas
Matematika Dopunska – 18 4/4 ponedeljak  5. čas
Matematika Dodatna – 36 4/4 utorak 5. čas

 

Stariji razredi

Ime i prezime Nastavni predmet Naziv oblika obrazovno-vaspitnog rada Razred i odeljenja Dan i vreme
Tatjana Banjeglav Srpski jezik Dopunska-36 6/1,7/2.7/4,8/1,8/3 ponedeljak,7.čas
Dodatna-18 6/1,7/2.7/4,8/1,8/3 utorak,pretčas
Biljana Pupović Srpski jezik Dopunska-18 5/3,6/3 ponedeljak, 7.čas
Jovana Ninčić Srpski jezik Dopunska-36 5/4,7/3,8/2 petak, 8.čas
Dodatna-36 5/4,7/3,8/2 utorak, 8.čas
Sekcija-72 Novinarska sekcija,5/4,7/3,8/2

 

Učenički parlament ,7.i 8.

sreda, 7.čas

četvrtak, 7.čas

Vesna Petrović Zečević Srpski jezik Dodatna-36 5/1,6/2/4,8/4 četvrtak, 7.čas
Dopunska-36 5/1,6/2/4,8/4 ponedeljak, 7.čas
Sekcija-36 Literarno-recitatorska sekcija    5/1,6/2/4,8/4 petak, 7.čas
Milena Jekić Srpski jezik Dopunska-18 7/1,5/2 utorak, 7.čas
Miloš Nešić Matematika Dopunska-36 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4,  8/2, 8/3, 8/4 petak

pretčas

Informatika Dodatna-36 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4,  8/2, 8/3, 8/4 ponedeljak,pretčas
Sekcija-36 Informatička sekcija

6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4,  8/2, 8/3, 8/4

petak ,pretčas
Sanja Nikolić Matematika Dopunska-36 5/2, 7/2, 8/2,3,4 utorak , pretčas
Aleksandra Medić Matematika Dodatna-36 5-1, 5-3, 6-1, 6-3, 7-1 četvrtak, 7. čas
Dopunska-36 5-1, 5-3, 6-1, 6-3, 7-1 sreda, 7. čas
Milica Pantelić Matematika Dopunska-72 5/4, 6/2, 6/4, 7/3 utorak 6. čas, četvrtak . pretčas
Dodatna-72 5/4, 6/2, 6/4, 7/3 utorak ,pretčas,

petak ,pretčas

Saša Šunjevarić Fizika Dodatna-72  

6/1,2,3,4,  7/1,2,3,4,   8/1,2,3,4,

sreda 7. i 8. čas
Dopunska-

72

 

6/1,2,3,4,  7/1,2,3,4,   8/1,2,3,4,

ponedeljak 7. i 8. čas
Vesna Sretić Biologija Dopunska-36 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 7/1, 7/2 sreda , 7.čas
Dodatna-36 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 7/1, 7/2 ponedeljak , 7.čas
Jelena Nikolić Biologija Slobodne aktivnosti-72 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 7/1, 7/2 petak , 7.čas
Vera Ljubisavljević Hemija Dodatna-36 8/1, 8/2, 8/3, 8/4 sreda , 7.čas

petak , 7.čas

Dopunska-36 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4 petak, pretčas
Irena

Milošević Stanković

Engleski jezik Sekcija-36 2/1/2/3/4 četvrtak 5. čas
Dopunska-36 4/1/2/3/4 utorak 5. čas
Irena Grbić Engleski jezik Dodatna-36  5/1/2/3/4,   61/2/3/4 utorak 7. čas
Dopunska-72  5/1/2/3/4

6/1/2/3/4

petak,  pretčas

sreda, pretčas

Dragana Milenković Engleski jezik Dodatna-36  7/1/2/3/4     8/1/2/3/4 petak, pretčas
Dopunska-72 7/1/2/3/4

8/1/2/3/4

Ponedeljak, pretčas

sreda, pretčas

Anastasija Stefanović Engleski jezik Dopunska-72 3/1/2/3/4 utorak,  pretčas
Dodatna-36 4/1/2/3/4 utorak 5. čas
Sekcija-36 1/1/2/3/4

3/1/2/3/4

utorak, 2. čas popodne

sreda, 5. čas

Radmila Svitlica Nemački jezik Dodatna-36  8/1,8/4 četvrtak, pretčas
Dopunska-72 5/3, 5/4, 6/1, 6/2

7/1, 7/2, 7/4, 8/1,8/4

ponedeljak, pretčas

sreda, pretčas

Sandra Knežević Nemački jezik Dopunska-36 5/1,5/2, 6/3,6/4, 7/3, 8/2,8/3  sreda,pretčas
Dodatna-36  8/2,8/3  petak,pretčas
Vladan Miljković Istorija Dodatna-36 6/2,4    7/1,2,3,4   8/1,2,3,4 petak, pretčas
Dopunska-36 6/2,4     7/1,2,3,4     8/1,2,3,4 sreda, pretčas
Aleksandra Jelić Istorija Dopunska-36 5/1,2,3,4      6/1,3 utorak, pretčas
Dodatna-36 5/1,2,3,4         6/1,3 četvrtak, pretčas
Jovan Dragićević Geografija Dodatna-36 5/1,2,3,4   6/1,3,3,4   7/1,2,3,4 sreda, pretčas
Dopunska-36 5/1,2,3,4   6/1,3,3,4   7/1,2,3,4 utorak, pretčas
Stevan Roksandić Geografija Dodatna-18 8/1,2,3,4 utorak, pretčas
Slobodne aktivnosti-72 5/1,3 utorak, 8. čas – 14:00
Natalija Vakanjac Likovna kultura slobodne aktivnosti-72  6/1/2/3/4

 

6. čas- četvrtak-neparne nedelje

6. čas- utorak-parne nedelje

7.čas-četvrtak-neparne nedelje

7. čas-sreda –parne nedelje

Sekcija-36  mešovita grupa ponedeljak, pretčas
Emina Milojević-zamena Marijana Prijić Muzička kultura

 

slobodne aktivnosti-72  7/1/2/3/4  ponedeljak i utorak ,7 čas
Sekcija-36  mešovita grupa  sreda, 7 čas
Stanika Brašnjević TIT Sekcija-36 Saobraćajna 5,6. sreda ,pretčas
Dodatna-36 5/2/3,6/1/2/3,7/1/2/3,8/1/ utorak ,pretčas
Rada Lakićević Kopanja TIT Sekcija-36 Auto-modelarstvo  5/2, 8/3 utorak ,7.čas
Dodatna-36 5/1/2/4,6/1/2/4,7/3/4,8/2/3 sreda ,7.čas
Dejan Radonjić TIT Sekcija-72 Avio i raketna  sekcija ,7/1,2,4 sreda  sedmi čas
Dodatna-36 5/1,3, 6/3,4, 7/1,2,4, 8/2,3,4 četvrtak sedmi čas
Kristina Pavlović Fizičko vaspitanje OFA 5/1/2,6/1,6/4 poslednji petak u mesecu, 7.i 8.čas
Aleksandar Ilić Fizičko vaspitanje Sekcija -36 Rukometna, 5,6 ponedeljak, 7.čas
OFA 5/3/4, 6/2/3 poslednji petak u mesecu, 7.i 8.čas
Ivana Franović Veronauka Sekcija-72 Verska sekcija,7/2 ponedeljak, 8.čas
Stefan Popović Informat. Dodatna-36 5/1,2,3,4, 6/1,2,3,4, 7/1,2,3,4,8/1,2,3,4 utorak,8. čas
Sekcija-36 Robotika  5/1,2,3,4,     8/2,4 utorak, 8. čas