Raspored individualnih konsultacija

Podela časova i odeljenja  i termini individualnih konsultacija

Razredna nastava

Nastavnici

Predmet

 

Odeljenje

 

Termin IK

 

Vreme

 

Ivana Soldo

razredna nastava 2/1 sreda  3.čas

Jasmina Radinović Lukić

razredna nastava 2/2 ponedeljak

4.čas

Slavica Sretić razredna nastava 2/3 sreda

4.čas

Gorica Mijailović razredna nastava 2/4 sreda

3.čas

Vesna Mirić

razredna nastava 3/1 četvrtak 3.čas

Marina Maksimović

razredna nastava 3/2 četvrtak 3. čas

Jovana Miljković

razredna nastava 3/3 sreda

2.čas

Jasmina Tulović razredna nastava 3/4 utorak

3. čas

Biljana Kapeleti razredna nastava 4/1 utorak

5.čas

Jadranka Danojlić

razredna nastava 4/2 četvrtak 5.čas

Tatjana Tripković

razredna nastava 4/3 utorak 3.čas

Jovan Jovanović

razredna nastava 4/4 utorak

3. čas

Sanja Lončar razredna nastava 1/1 petak

2.čas

Sofija Milanović razredna nastava 1/2 utorak

2.čas

Tatjana Nitić Lončarević

razredna nastava 1/3 utorak 4.čas
Aleksandra Goranović razredna nastava 1/4 petak

1.čas

 

Produženi boravak

Dragana Maksimović

Produženi boravak 1/1

Dragana Jovanović

produženi boravak 1/2

Olivera Stamatović

Produženi boravak 1/3
Olivera Jovanović Lazarević produženi boravak

1/4

Nevena Manojlović produženi boravak

2/2/4

Marija Radišić produženi boravak

2/1/3

Predmetna nastava

Ime i prezime Predmet Odeljenja Termin IK Vreme
Jovana

Ninčić

5/2

Srpski jezik 5/2,5/3,6/4,8/1,8/2,8/3,8/4 utorak 4. čas
Biljana Pupović

7/3

Srpski jezik 5/3,7/3 ponedeljak 3.čas
Tatjana Banjeglav Srpski jezik 5/1, 7/1,8 /2,8/4 utorak 2.čas
Vesna Petrović Zečević

6/1

Srpski jezik 6/1, 6/2,6/3, 7/2,7/4 četvrtak 3.čas
Anastasija Stefanović Engleski jezik 1/1/2/3/4, 2/1/2/3/4, 3/3,4/1,5/3 četvrtak 4.čas
Irena Grbić

6/2

Engleski jezik 4/4,6/1/2/3/4, 7/1/2/3/4 četvrtak 2.čas
Dragana Milenković Engleski jezik 4/4,5/1/2/3/4,8/1/2/3/4 petak 3.čas
  Irena

Stanković

Milošević

Engleski jezik 4/3,3/1/2/4 četvrtak 5.čas
Natalija Vakanjac Likovna kultura 5,6,7,8 petak 2. čas
Emina Milojević(zamena Marijana Prijić) Muzička kultura 5,6,7,8 petak 3. čas
Vladan Miljković

8/4

Istorija 5,7,8 četvrtak 3. čas
    Aleksandra

Jelić

Istorija 6    utorak    3.čas
Jovan Dragićević

8/3

Geografija 6/3/4,7,8 ponedeljak 2. čas
Stevan Roksandić

5/3

Geografija 5,6/1/2/4,7/2/3/4 četvrtak 3.čas
Saša Šunjevarić Fizika 6,7,8 četvrtak 2. čas
Milica Dugonjić Matematika

Informatika

5,7,8/1/2/3 četvrtak 4. čas
Sanja Nikolić

8/2

Matematika 5/3,5/4,6/2, 7/1/4,8/2 ponedeljak 4. čas
Aleksandra Medić

6/3

Matematika 6/1/3, 7/1/3, 8/1 sreda 3.čas
Milica Pantelić

6/4

Matematika 6/4, 7/2/4, 8/3/4 četvrtak 2.čas
Vesna Sretić

7/2

Biologija  6, 7,8/1/2 sreda 3. čas
Jelena Nikolić

5/4

Biologija

 

5,8/3/4 ponedeljak 3. čas
Vera Ljubisavljević Hemija  

7,8

 

četvrtak 4.čas
Stanika Brašnjević

7/1

TIT 5/4, 6/2/3/4 ,7/1/2/3/, 8/1/2/3 petak 3. čas
Rada Lakićević Kopanja

5/1

TIT 5/1/2/3, 6/1/2/4, 7/1/2/4, 8/2/4 četvrtak 3. čas
Dejan Radonjić TIT 5/2/3/4, 6/1/3, 7/3/4, 8/1/2/4 utorak 5. čas
Aleksandar Ilić Fizičko 5/3 (2), 5/4(2), 6/3(2), 6/4(2), 7/2(3), 7/3(3), 8/3(3), 8/4(3) četvrtak 6. čas
Kristina Pavlović

7/4

Fizičko 5/1(2), 5/2(2), 6/1(2), 6/2(2),7/1(3), 7/4(3), 8/1(3), 8/2(3) utorak 5.čas
   Milomir

Petrović

Fizičko 5/2,6/4, 6/3, 6/2    ponedeljak     5.čas
Radmila Svitlica Nemački jezik 5/3/4, 6/1/3/4, 7/1/2, 8/1/2/4 sreda 2. čas
Sandra Knežević Nemački jezik 5/1/2, 6/1/2, 7/3/4, 8/3 ponedeljak 6.čas
Stefan Popović

Informatika i računarstvo

5,6,7, 8/1/2/3/4 sreda 2.čas
Mirjana Vujić Verska nastava 5/2/3/4,6,7/1/2/3,8/1/2/3 ponedeljak 5.čas