[rstr_selector type="inline" cyr_caption="ћир" lat_caption="lat" separator=" | "]

Толеранција – волимо се, поштујемо и уважавамо

У оквиру Дечје недеље, ученици   3/4  су данас на часу ликовне културе израђивали пано о толеранцији. Разговарали смо о томе шта она представља. Деца су давала примере и илустровала различите ситуације. Научили су неке нове појмове и њихова значења.

Свако је имао своју идеју о украшавању паноа, али се  уз разумевање, договор, смиреност и прихватање туђих идеја пронашло  се заједничко решење, баш  како ТОЛЕРАНЦИЈА и налаже.

Било је ово једно лепо и занимљиво искуство за све.

ФЕСТИВАЛ ДЕЧИЈЕГ СТВАРАЛАШТА

Поводом обележавања Дечије недеље у свечаној сали Градске општине Савски венац данас је одржан Фестивал дечијег стваралаштва под слоганом ,,Ја сам дете, имам план: Толеранција и љубав за сваки дан!”, у организацији Пријатеља деце Београда и Пријатеља деце Србије. Ученици 3/4 су драмским текстовима ,,Школске приче” и ,,Савремена породица” представљали нашу школу и општину и освојили симпатије поблике.

У оквиру обележавања Дечје недеље,ученици 3/2 су износили свoја искуства о толеранцији.

Погледајте још

Максим 1
Општински ликовни конкурс Мали Пјер
Извештај са општинског ликовног конкурса дечије карикатуре...
Опширније...
НЕДЕЉА СПОРТА (3)
НЕДЕЉА СПОРТА
У нашој школи од 24.03. до 28.03. обележиће се Недеља...
Опширније...
viber_slika_2025-03-21_12-53-40-741
МАЛИ ПЈЕР
На ликовном конкурсу карикатура ,,Мали Пјер”,...
Опширније...