Распоред индивидуалних консултација млађи разреди

Наставници Предмет Одељење Термин ИК Време 
Ивана Солдоразредна настава3/1уторак 4.час пре подне
петак2. час поподне
Јасмина Радиновић Лукићразредна настава3/2уторак3.час пре подне
четвртак2. час попоне
Драгана Јовановићразредна настава3/3уторак3.час
Горица Мијаиловићразредна настава3/4четвртак1.час пре подне
1.час поподне
Весна Мирићразредна настава4/1уторак5.час пре подне
1.час поподне
Марина Максимовићразредна настава4/2уторак4. час пре подне
3.час поподне
Јована Миљковићразредна настава4/3уторак5.час пре подне
2.час поподне
Јасмина Туловићразредна настава4/4понедељак3. час
Биљана Капелетиразредна настава1/1понедељак 4.час
Јадранка Данојлић разредна настава1/2четвртак3.час
Оливера Лазаревићразредна настава1/3четвртак4.час
Јован Јовановићразредна настава1/4четвртак2. час
Сања Лончарразредна настава2/1среда2.час
Софија Милановићразредна настава2/2понедељак2.час пре подне
2.час поподне
Татјана Нитић Лончаревићразредна настава2/3понедељак3.час пре подне
2.час поподне
Александра Горановићразредна настава2/4понедељак3.час пре подне
2. час поподне

Распоред индивидуалних консултација старији разреди

Име и презимеПредметОдељењаТермин ИКВреме
ЈованаНинчић6/2Српски језик6/2,4,7/2,8/4Гв 5/1,2,3,4четвртак3. час
Биљана Пуповић8/3Српски језик5/2,3,6/3,8/3четвртак2.час
Татјана Бањеглав Српски језик5/1,6/1,7/4,8/1петак2.час
Весна Петровић Зечевић7/1Српски језик5/4,7/1,3,8/2понедељак4.час
Тања РебићЕнглески језик1/1,2/1,2,3,4,3/1,2,3,4,4/3уторак5.час
Ирена Грбић7/2Енглески језик7/1,2,3,4,8/1,2,3,4 четвртак 1.час
Драгана МиленковићЕнглески језик5/1,2,3,4,6/1,2,3,4,4/4петак3.час
  Ирена СтанковићМилошевић Енглески језик1/1,2,3,4,4/1уторак5.час
Наталија Вакањац Ликовна култура5,6,7,8уторак4. час
Емина Милојевић(замена Маријана Пријић)Музичка култура5,6,7,8понедељак4. час
Владан Миљковић Историја5/1,2,3,4,6/1,2,3,4,8/1,2,3,4среда4. час
    Александра     Јелић Историја7/1,2,3,4   четвртак   3.час   
Јован Драгићевић5/3Географија5/1,2,3,4,7/1,2,3,4,8/1,2,3,4понедељак3. час
Стеван Роксандић 6/3Географија6/1,2,3,4Гв 5/1,6/1,2,3,4,7/1,2,3,4,8/1,2,3,4четвртак2.час
Саша ШуњеварићФизика6,7,8понедељак3. час
Милица Дугоњић МатематикаИнформатика6/1,2,Инф 5/1,2,3,4,6/1,2,3,4,8/1,2,3,4 петак3. час
Сања Николић5/4Математика5/4,6/3,1,7/2,4уторак3. час
Александра Медић 7/3Математика5/2,7/1,3,8/1,3четвртак4.час
Драшко БегушМатематика 5/1,3,8/2,4 петак3.час
Весна Сретић8/2Биологија  5/1,2,7/1,2,3,4,8/1,2,3,4понедељак2. час
Јелена Николић6/4Биологија 5/3,4,6/1,2,3,4понедељак3. час
Вера Љубисављевић Хемија 7,8  петак3.час
Станика Брашњевић 8/1ТИТ5/1,2,3,6/1,4,7/2,3,4,8/1,2,3петак3. час
Рада Лакићевић Копања 6/1ТИТ5/4,6/1,2,3,7/1,2,4,8/1,2,4четвртак3. час
Дејан РадоњићТИТ5/1,2,4,6/2,3,4,7/1,3,8/3,4четвртак2. час
Миломир Петровић5/2Физичко5/2(3),5/4(3),6/3(2),7/3(3),7/4(3)8/1(3),8/2(3)четвртак6. час
Кристина Павловић -Рајковић 8/4Физичко5/3(2),6/2(3),6/3(1),6/4(2),7/1(3),7/2(3),8/3(3),8/4(3)уторак4.час
   Марко ЖигићФизичко5/1(3),5/3(1),6/1(3),6/4(1)  понедељак    5.час
Радмила СвитлицаНемачки језик5/2,3,4,6/3,4,7/3,4,8/1,2 уторак2. час
Сандра Кнежевић 5/1 Немачки језик5/1,6/1,2,7/1,2,8/3,4среда4.час
Стефан Поповић Информатика и рачунарство 5/1,2,3,4,6/1,2,3,4,7/1,7/1,7/2,7/2,7/3,7/3,7/4,7/4,8/1,8/1,8/2,8/3,8/4уторак3.час
Мирјана ВујићВерска настава5/1,3,5/2,4,6/1,6/2,6/3,6/4,7/1,7/2,7/3,7/4,8/1,3,8/2петак5.час

Погледајте још

5
Прва награда на школском такмичењу младих песника
Прва награда на школском такмичењу младих песника ЂАЧКА...
Опширније...
9099108
Обавештење за родитеље БЕЗБЕДНОСТ НА ИНТЕРНЕТУ
Поштовани родитељи, У фебруару 2017. године основан...
Опширније...
2-1
Читалачки маратон
Издавачка кућа Klett већ шесту годину заредом реализује...
Опширније...